Obrázek nad kapitolou odkazuje na obsah povídky.
Kdo by chtěl sledovat moji aktivitu, může navštíit i můj druhý blog.
Máte nějaké připomínky? Pište, prosím, sem.

30.3.2018
Blog pozastaven.
(Předpokládaná doba návratu - prázdniny 2018)Březen 2018

Vytáhnout kotvu, napnout plachty, plnou parou vpřed!

30. března 2018 v 20:11 | Keavy |  Zápisník
Přeji krásného velkopátečního večera.
Ač by nadpis článku mohl znít dosti optimisticky, opak je vlastně pravdou - plnou parou vpřed totiž znamená úplně jiným pisatelským směrem než směrem, kterým se ubírají Letopisy. Jedná se totiž o směr exaktní. Zkrátka a jednoduše - poslední dobou nic nepřibývá, protože prakticky veškerá moje spisovatelská dušička se orientuje na psaní bakalářské práce a té teď, žel Bohu, musím věnovat nejvíce času, protoe ji opravdu, ale doopravdy potřebuju po všech těch útrapách dopsat, aby mě z té školy nevyhodili. Protože to je takové menší zlo, které nade mnou visí už druhým rokem, od doby, co jsem toho bakaláře měla dokončit. A opravdu bych nechtěla, aby to skončilo tím zlým koncem. Držte mi pěsti, snad to zvládnu!
Nu a poté, co tenhle šílený boj skončí, tak mě tu se vším leskem a sávou máte zpět. A Letopisy též. Počítám někdy okolo prázdnin.
Aby to ale nebylo úplné rozloučení, čas od času se sem pokusím něco napsat, pravděpodobně zase spíš informačního. Navíc teď ve velkém makám na talentovkách, takže sem možná přibude i nějaký obrázek, protože si řkám, že by se možná dalo procvičovat na kreslení malebnosti Lacrie. Nebo něčeho podobného.
Také rozhodně neopouštím svoji Májovou pasáž, protože čas od času psát na uvolnění zkrátka a jednoduše potřebuju a moje krátké storky bez pokračování pro to jsou mnohem lepší, než dlouhá Lacrie. A vůbec, ta mi jde výrazně lépe, když si k ní můžu sednout.
Tak tedy, jdu se opět vrhnout so školního víru.
Mějte se krásně!