Obrázek nad kapitolou odkazuje na obsah povídky.
Kdo by chtěl sledovat moji aktivitu, může navštíit i můj druhý blog.
Máte nějaké připomínky? Pište, prosím, sem.

30.3.2018
Blog pozastaven.
(Předpokládaná doba návratu - prázdniny 2018)Květen 2017

Vzhůru za dobrodružstvím...

30. května 2017 v 12:36 | Keavy |  Tématická pozadí
A když už jsem slíbila, že se začnou objevovat další kapitoly, je také čas na změnu pozadí. Stejně jako v povídce nyní přesouváme své zraky k princezně Alyssandře, Kamelotovi a Ziele a začátku jejich úmorného putování chainskými lesy za Cillianem, Ceanag a Juditou.


Kapitola 29. - Smutné záležitosti 1/2

30. května 2017 v 12:36 | Keavy

Abych se na to tady zase nevykašlala a nebyl tu dlouhý prostoj, přidávám sem začátek další kapitoly. Je to opět takový ten hloupý typ kapitolky, kterou nemůžete nijak rozumně rozdělit, ale co se dá dělat. Naštěstí není zase tak dlouhá, řekněme.
A nebojte se, časem to začne být o trochu akčnější ;)


Intermezzo

26. května 2017 v 14:20 | Keavy
Víte, čemu se říká hlášení ze záhrobí? Tomuhle!
Psal se začátek nového roku a já slíbila, že si tu udělám údržbu a po zkouškovém se tu začne něco objevovat. Pak jsem sem začala přidávat čas od času pár povídek týkajících se Tristana. A to bylo všechno. Teď jsem začala jezdit na bitvy, psala jsem (neúspěšně bakalářku) a dělala průběžné věci do školy. Na psaní nebylo tolik času, kolik bych si přála, navíc, jak už jsem dřív psala, Interregnum mi nejde teď zrovna od ruky. Ale to se trochu vymlouvám, obávám se, že by to tak mohlo být se vším.
Nudobrá, začáteční omluva začíná přecházet v monolog na téma "Můžete si zato sami! Chtěli jste to a máte to mít!", takže bych ho tímto asi ukončila, aby ze mě třeba náhodou nevypadla nějaká perla, kterou bych si vás všechny znepřátelila (namátkově mě sice žádná nenapadá, ale kdo ví? Třeba by se najednou nějaká vynořila...)
A přejdu ke dvěma sdělením, které chci napsat.
Za prvé: Chtěli jste to a máte to mít! Na vědomost se tedy dává, že Interrgenum se opět oficiálně spouští a budou sem přibývat nové kapitoly.
Za druhé: věděli jste, že kadá kapitola má průměrně pět stránek? To mi připadá jako dost velké číslo, obzvlášť na formát blogu. Jednotlivé kapitoly odteď tedy budu dělit na části, které budou mít stránky cca dvě, aby se to lépe četlo. Co z toho plyne? Bue toho míň, bude se to lépe číst a bude to přibývat rychleji. Doufám. Poslední dobou toho mám tolik, že zjišťuji, že zapomínám třeba obědvat, takže se může stát, že zapomenu i tady. Kdyby se to stalo, asi si založím na osobním blogu stránku Připomínky, kam mi můžete psát komentáře typu "už je to týden a žádné pokračování. Dělej a něco nám sem přidej!" a tak dál. Měli byste o to zájem?

A teď poslední věc - už je to hodně dlouho, co se Interregnum pozastavilo. Já se sice snažila aspoň trochu po večerch psát, ale vy už děj asi moc v malíčku nemáte, že? A tak jsem se rozhodla na osvěžení něco sepsat. Pokud tedy máte zájem, pod perexem najdete stručný (ehm, ehm, ne :D) obsah toho, co se za poslední dvě části stalo. Je to psané narychlo a na koleni, takže kdybyste se neorientovali, tak jsem otevřená pro dovysvětlení. Kdo máte tedy čas, chuť a zájem (to už jsem jednou vlastně psala :D) přeji příjemné počtení!