Obrázek nad kapitolou odkazuje na obsah povídky.
Kdo by chtěl sledovat moji aktivitu, může navštíit i můj druhý blog.
Máte nějaké připomínky? Pište, prosím, sem.

30.3.2018
Blog pozastaven.
(Předpokládaná doba návratu - prázdniny 2018)Co se se mnou děje?

8. dubna 2017 v 22:59 | Keavy |  Zápisník
Já vím, nemám zrovna dvakrát ve zvyku psát o tom, proč sem pořád dokola, neustále a furt moc nepřispívám, ale... Když jsem naposled měla zásek a neobjevila se tu asi tak rok, ztratila jsem asi všechny svoje aktivní čtenáře. A pak sem pořádně nikdo nechodil. Alespoň myslím. Jenomže teď to vypadá, že sem čas od času někdo zavítá a já cítím zodpovědnost vysvětlit těmto poutníkům důvod, proč jsem, jaksi, nepřítomna.


Pravdou je, že teď mám taky zásek, a to dost velký. Nejdřív jsem si myslela, jak si dám pauzu, udělám si tu nějakou údržbu, aby to tu vypadalo k světu, tím si všechno uležím, najdu opět chuť začít psát a nakonec se na to vrhnu. A víte co? Ono nic. Houby. Možná i s octem. Ne, že bych nechtěla psát, naopak, nejradši bych si uvařila kotel čaje, zavřela se do pokoje a psala a psala a psala. Jenomže chodím do práce, chodím do školy, píšu bakalářku a mám ještě nějaké další zájmy. A Jsem unavená. Nezvládám. Nestíhám. Asi mi začala krize středního věku. Nebo možná školního? To spíš, protože ta mi teď dělá nejvíc starostí a ubírá mi veškerou chuť do života. Jo, spolu s lidmi okolo.
Výsledkem toho je, že jsem opětovně došla k závěru, že brečet v koutě je lepší než dělat cokoliv produktivního a poté jsem už natolik psychicky vyčerpaná, že i když otevřu textový editor, napíšu tak dva řádky a zjistím, že jsem natolik unavená a vystresovaná z věcí okolo, že byť bych chtěla něco napsat, nejde to.

Aspoň jsem se dokopala k tomu zveřejnit další část rozepsané povídky. Aspoň něco. Chtěla bych říct, že se to pokusím napravit, ale asi zatím nechci moc slibovat, protože by se taky mohlo stát, že to třeba nedodržím...

S tím jsem chtěla napsat ještě jednu věc - svůj stávající soukromý blog jsem přesunula na novou adresu (tentokráte také na blogu) a protože se v základu jedná spíš o blog podobného rázu jako tenhle článek, asi se spíš budu věnovat jemu, dokud se mi věci aspoň trochu neuklidní.

Tedy, moje nová skrýš nese název Čajová stezka (áno, jsem tak trochu komerční a rovnou jsem vám sem ten odkaz hodila :D ) a už je funkční a se stejným obsahem jako její předchůdce.

Tímto se velmi omlouvám všem, co mi sem na Letopisy chodí - budu se snažit dál ze všech sil, ale uvidím, jak to půjde.
Abyste ale nebyli zklamaní, na ten druhý blog si také jenom nehodlám vylévat své bolavé srdíčko - plánuju tam mimo svých duševních výlev také psát recenze na knihy, filmy, divadla, všechny možné akce, na kterých jsem byla... (vlastně přesně to, o čem byl ten půvdoní blog), ale také, protože se na blogu cítím trochu pohodlněji než na bloggeru, rozhodla jsem se přispívat sem se svými některými jinými dalšími povídkami. Světe div se, moje tvorba je nejenom o Letopisech! :D Poslední dobou jsem dokonce měla i výkyvy, kdy jsem měla náladu psát cokoliv jiného, než Letopisy. Také tam asi vložím nějakou svoji starší tvorbu, takže kdo rád čte to, co jsem spatlala dohromady, mohl by se na této stránce najít :D

Tak, toť vše. A protože se částečně jedná o stížnost na to, jak je na mě okolní svět zlý, dovolím si připojit slovíčko, které jsem si vždy psala pod obdobný ápis ve svém hmotném deníku:
~Howgh.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Lenča | Web | 9. dubna 2017 v 14:42 | Reagovat

Neboj, bude všechno zase v pohodě :-)
Taky mám stavy, kdy se mi vůbec nic nechce dělat a pak najednou je den, kdy bych psala a psala a psala, klidně i tři, čtyři články v kuse. Jsi úplně normální, věř mi :D

2 Keavy | Web | 10. dubna 2017 v 17:53 | Reagovat

[1]: Naštěstí tentorkát mám taky ten pocit, že jsem vlastně normální, jenom ten svět okolo mě se zbláznil :-D
Každopádně děkuji za podporu, už se na to do dalekého budoucna těším :D

3 LM | E-mail | Web | 12. dubna 2017 v 16:31 | Reagovat

To je v poriadku, proste budem sledovať aj tvoj druhý blog :D (som ako stalker, len to nikomu nehovor, je to medzi nami :P )

Letopisy, ale aj tak ti troška poradím, možno to pomôže, keď sa zaseknem, tak sa v knihe vrátim a začnem si čítať úplne od začiatku čo som napísala, u mňa zásek znamená, že niečo v deji nesedí a čítaním svojho diela si navodím tú správnu spisovateľskú vlnu, ale to len tak na okraj, už nebudem tlačiť na pílu a radšej preskúmam tvoj druhý blog :)

4 Keavy | Web | 14. dubna 2017 v 11:54 | Reagovat

[3]: Taky jsem tak trochu stalker :D (Ale čí, to ti pro jistotu neprozradím :-D )
No, taky to tak zkouším a pomáhá to :) Problém je, že to vždycky sežere nějak moc času :-D
Děkuju :)

5 LM | E-mail | Web | 14. dubna 2017 v 12:01 | Reagovat

[4]:To zožerie, ale podľa mňa to stojí za to :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama