Obrázek nad kapitolou odkazuje na obsah povídky.
Kdo by chtěl sledovat moji aktivitu, může navštíit i můj druhý blog.
Máte nějaké připomínky? Pište, prosím, sem.

11.1.2018
  • Druhá část třicáté druhé kapitoly InterregnaTýdenní update 9

20. března 2017 v 21:55 | Keavy |  Zápisník
Achjo, už je to zase tady? Vážně zase konec pondělí? Nemáte někdy pocit, že by týden bylo třeba nafouknout aspoň o dva dny?
No... no... budiž. :D
Musím se přizat, že jsem za celý týden na blog pomalu ani neměla pomyšlení. Nejdřív jsem dodělávala věcí na laborky, pak psala test, nezvládla připravit si povídání o článku, kteréžto se mi tím posunulo na zítřek... no hrůza, co vám budu povídat. Navíc jsem zase tak trochu v háji a inspirace odlétla za kvetoucími třešněmi. Takže asi někam k vycházejícímu slunci, hm.
Tímto se velmi omlouvám jmenovitě LM, promiň, vážně mě to strašně mrzí, ale nic inteligentního a dokonce ani souvislého jsem nebyla schopná vymyslet...
Snad příště, i když tenhle týden mi tak trochu končí pohoda :D (ale víc se o tom asi rozepisovat nebudu, to tu není můj primární cíl xD)

Tedy - za poslední týden přibyl akorát popis uměleckého stylu, který ještě ke všemu nesahá ani do dob Interregna :d Ale budiž.

Běheme tohohle týdne si nejsem zrovna dvakrát jistá, co stihnu a co ne, ale už bych sechtěla pomalu chýlit k dalšímu přidávání nových kapitol :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama