Obrázek nad kapitolou odkazuje na obsah povídky.
Kdo by chtěl sledovat moji aktivitu, může navštíit i můj druhý blog.
Máte nějaké připomínky? Pište, prosím, sem.

11.1.2018
  • Druhá část třicáté druhé kapitoly InterregnaTýdenní update 6

28. února 2017 v 8:59 | Keavy |  Zápisník
Vítám vás u šestého týdenníhí updatu (omlouvám se, že o trochu zpožděného) - a bohužel - nejspíš ještě stále ne posledního. Původně jsem si sice myslela, že bych už pomalu mohla mít něco napsané, koneckonců, je konec února a takhle to tu táhnu už dva měsíce, ale ještě stále to není žádná echt sláva... víte, když se i tady na chvíli podělím se soukromými věcmi - měla bych začít číst články a pomalu vypracovávat bakalářku, navíc mi do toho vlezla poslední zkouška, které jsem se teď snažila věnovat, na to (snad, doufám, ehm...) navážou praktika, ke kterým budu muset napsat protokoly... a ani ne za měsíc začíná sezona (tedy moje první bitva tenhle rok) a ještě zdaleka nemám všechno připravené. A samozřejmě škola a práce a tak dál... takže poslední dobou toho na mě je opět docela dost a nějak si nedokážu vyšetřit nějaký větší časový úsek, abych napsala nějaký delší souvislý text. A i kdyby byl, nějak prostě nevím, co napsat...
Takže se vysoce omlouvám, ale ještě chvíli zůstanu u doplňování různých věcí - ale asi to teď trochu povolí a bude toho ještě míň než doteď. Nebo aspoň podle toho, jak mi všechno půjde (řekněme, že čím míň budu psát a všechno půjde do háje, tím víc věcí se tu bude měnit :D).

A teď už končím s omlouváním a vymlouvání a otravováním. :D
  • Jarní úklid
  • Bannery u 1. - 10: kapitoly Přízraků
  • Nové články - článek o kulturním pozadí Terry, nová povídka o Tristanovi a přidán nový medailonek Tristana a pirátůJarní úklid
Venku začalo být hezky jarně, takže jsem se vrhla nejenom na úklid svého pokoje, ale také na menší třídění (jo, zase :D) tady na blogu. Dostala jsem zprávu, že začíná být v ději už velké množství postav a seznam, který je tomu věnovaný, už není moc přehledný. Rohodla jsem se, že jej tedy rozdělím na na jednotlivé šuplíčky - lidi, původní obyvatelstvo, nemrtvé a "ostatní". Protože lidí a nertvých se v ději objevuje už docela dost, roztřídila jsem je podle abecedy, aby to bylo přehlednější. Sice je to o něco delší, ale snad se v tom vyznáte líp :) Mezi "původní obyvatelstvo" jsem zařadila aeriny a daimhithe, protože obojí ho je vlastně docela málo, a do "ostatních" jsem přiřadila zbylé rasy, které neodpovídají ani jednomu z výše uvedených. Doufám, že teď už se v tom vyznáte o něco líp :)
Dále jsem také rozsekala pohádky z Terry na jednotlivé články - taky už toho začalo být docela dost a je vysoce pravděpodobné, že budou přibývat další, už jenom protože jsou krátké a jejich psaní je vlastně docela zábavné.

Bannery
Ano, ano, zase otravuju s bannery. To budu dělat, dokud neobanneruju všechno, když už jsem si je pořídila :D Tentokrát jsou přidané k 1. až 10. kapitole Přízraků z pouště.

Nové články
Začala jsem psát něco o kulturním pozadí Terry, především jsem se zaměřila na umělecké slohy (ano, to, co tu přibylo jako první, už jasně bije do očí svojí podobností s jedním nejmenovaným evropským uměleckým slohem - ale prosím, prosím, neinspirujte se tím do žádného dějinouměňového testu, vyletěli byste s plnou parádou :D).
Dále jsem doplnila do postav medailonek pirátů, ani nevím proč vlastně, a Tristana - někteří jste možná zaznamenali, že se na něj začínám docela orientovat, že ? Odpověď je na snadě. Pamatujete si, proč Cillian s Ceanag a Juditou cestují do Coemyry? Za krystalem, žejo. A kdo má být uvnitř toho krystalu zavřený? Tristan, že? A protože se v Interregnu vyskytuje jako postava "šílené ectry, která by mohla zničit svět", rozhodla jsem se, že než se začnou objevovat další kapitoly, trochu vám tuhle šílenou ectru představím, abyste si udělali obrázek, proč se jí lidé tak bojí.
No, a samozřejmě, kromě jeho medailonku, přibyla další povídka, která jeho maličkost obsahuje. U té taky předpokládám, že by se v bližší době mohla rozrůst o pár sourozensců, protože Elemond jako postava se mi docela zalíbil.

Další update bude, doufám, 6.3., nicméně nemůžu slíbit, kolik toho stihnu do té doby vyrobit. Možná bude jen prázdný s velkým nápisem "To je dneska ale krásně, co?" ale doufám, že ne. Každopádně do doby, než bude Interrgenum v podobě jakž takž koukatelné, bych chtěla přidat aspoň malé medailonky zbylých postav, které se v Interregnu objevují (dokonce jsou zařazení v seznamu, jenom ještě nevlastní žádný text), ještě trochu přiblížit postavu Tristana a možná také přidat pár kulturních článků, když už jsem se na ně naladila.
Tak, toť vše, děkuji za pozornost všem, co to dokázali přelouskat celé až do konce. :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 LM | E-mail | Web | 2. března 2017 v 17:52 | Reagovat

Páči sa mi to triedenie, vyzerá to skvelo a popisy postáv máš veľmi pekne spracované, ale to akosi patrí k tomu keď tvoríš celý svet :D

Páčia sa mi tvoje úpravy. Len škoda, že máš bannery všade, len k blogu ako celku nemáš nejaký oficiálny, ktorý by som si mohla hodiť na blog :D

Provizórne som si nejaký vytvorila, no budem čakať a dúfať, že jedného dňa príde i na takýto medzinárodný banner Lacrie :D

2 Keavy | Web | 6. března 2017 v 22:51 | Reagovat

[1]: Děkuji, děkuji :) Banner k blogu tedy zkusím vytvořit, ale asi to nebude žádná echt sláva :D

3 LM | E-mail | Web | 7. března 2017 v 17:21 | Reagovat

[2]:Nevadí, ten môj provizórny za nič tiež nestojí :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama