Obrázek nad kapitolou odkazuje na obsah povídky.
Kdo by chtěl sledovat moji aktivitu, může navštíit i můj druhý blog.
Máte nějaké připomínky? Pište, prosím, sem.

30.3.2018
Blog pozastaven.
(Předpokládaná doba návratu - prázdniny 2018)Týdenní update 3

8. února 2017 v 23:15 | Keavy |  Zápisník
Vítám vás, všechny zbloudilé duše, u v pořadí třetího Týdenního updatu!
Na úvod vám všem povím strašně nezajímavou věc ze svého života:
Věděli jste, že zkouškové je fakt peklo? Za tenhle týden jsem absolvovala dvě zkoušky (na tu dnešní bych si přála mít aspoň o dva dny víc času, leč měla jsem jen jeden :-/ ) a stres a nervy na sebe nenechaly dlouho čekat. Představte si, udělal se mi opar (mimochodem, kromě toho, že jsem prý jakože strašná sufražetka, jsem se rozhodla upozorňovat na věci, za které se lidé čas od času stydí a skrývají je. Takže ano, mám opar. Protože jsem taky normální člověk z masa a kostí. I když... xD). A samozřejmě na tom nejoblíbenějším místě, kde si skusuju ret. A když jste takhle uprostřed ústní zkoušky, vesele si do toho oparu hryžete a on najednou praskne, tak se pan zkoušející nestačí divit. :D Takže zkráceně - zkouškový je zlo, vyrábí opary a pak je zase naprosto záměrně nechá mechanicky lyzovat a ještě k tomu všemu se vám potutelně vysmívá někde za dveřmi. Zakázat by se mělo.

Ale teď už k tomu důležitému! Co na vás čeká v tomto Týdenním updatu? Moc toho není, ale něco přece.
  • Nové články
  • BanneryNové články
Nových článků se tu moc neobjevilo. Přesněji jenom hudební motiv, kterým se inspiruji při psaní scén odehrávajících se v chainských lesích (kromě hlavní stránky můžete tento článek i natrvalo najít v sekci "Příběhy ze zákulisí"). Jako druhou věc jsem v pondělí začala mini seriálek - Týden s nemrtvými. Zatím se tu objevily dohromady tři články - první, který popisuje rasu nemrtvých jakožto velký celek, druhý, který se zaobývá ghûly a třetí zaobírající se Prokletými.

Bannery
Ano, dále jsem bannerovala. Přidala jsem bannery (bez odkazů) ke všem třem hlavním povídkám a také jsem přidala bannery k prvním deseti kapitolám Královny moří.

Bohužel, to je z mojí strany za tento týden všechno, přeci jen, dvě zkoušky jsou dvě zkoušky...
A další zkouškou se bude řídit i objevení dalšího Týdenního updatu - přesněji za týden, 14. 2.
Do té doby... se mějte krásně!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 LM | E-mail | Web | 9. února 2017 v 16:28 | Reagovat

Keby si zauvažovala o blogovom bannery, tak by som si ho rada hodila na blog :)

2 Keavy | Web | 9. února 2017 v 17:09 | Reagovat

[1]: Hehe, s tím, jak moc jsem bojovala, abych si udělala vůbec nějaké obrázky k povídkám... ehm... můžu se o to pokusit! :D Ale asi to bude trvat, protože jakmile se do něčeho takového vrhnu, tak se s tím budu matlat, dokud to nebude z mého pohledu snesitelné... a já jsem na svoji tvorbu hodně kritická xD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama