Obrázek nad kapitolou odkazuje na obsah povídky.
Kdo by chtěl sledovat moji aktivitu, může navštíit i můj druhý blog.
Máte nějaké připomínky? Pište, prosím, sem.

11.1.2018
  • Druhá část třicáté druhé kapitoly InterregnaNemrtví

6. února 2017 v 22:21 | Keavy
A aby toho pro dnešek nebylo málo, ozývám se ještě s druhým článkem, který nese skrytý název - týden s mrtvolami!
Kromě toho, že mně osobně dochází baterky a šťáva a potřebuju někde doplnit energii (mimochodem, věřili byste, že mi je špatně po čokoládě? To je jedno z nejhorších prokletí, jaké vás během zkouškového vůbec může potkat!!), rozhodla jsem se blog pro tento týden zaplnit mrtvolami jiného rázu. Ano, ano, ode dneška až po čas svého vyčerpání se tu každý den objeví článeček o nějakém typu nemrtvého. Proč? Protože už jsme poměrně dlouhou dobu v Chainu a nejspíše tam také ještě chvíli zůstaneme. A kdy může být lepší okamžik začít vás seznamovat s těmito stvořeními?Nemrtví jsou celkem obsáhlý pojem, do kterého se řadí spousta tvorů žijících na Teře. Obvykle vznikají nějakým vnějším zapříčiněním, což z nich nedělá úplně plnoprávnou rasu, ale stejně jsem se rozhodla, že je zařadím do jednoho celku.
Pod slovem "vnější zapříčinění" obvykle rozumím jednoduše... smrt. Nebo něco podobného. Všechny totiž spojuje fakt, že nejsou živí. Nedokážete je zabít, ani kdybyste se storkát snažili. Zpomalit, odstranit (třeba spálit na kousíčky nebo poslat někam až do hlubin pekelných), nebo jenom na chvíli dezorientovat ano, ale obvykle to nepomůže nadlouho a především ne na trvalo. Pokud tedy nemáte ty správné páky, například temnou magii, které ale neumí používat jen tak někdo.
Takže nemrtví nejsou živí a nemůžou umřít. Bohužel pro okolí, nejsou ani živí. Kymácí se na hraně našeho světa a světa duchů, odkud byli nějakým podlým způsobem vyhnáni a ještě nějakým podlejším způsobem na tomto pomezí drženi.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama