Obrázek nad kapitolou odkazuje na obsah povídky.
Kdo by chtěl sledovat moji aktivitu, může navštíit i můj druhý blog.
Máte nějaké připomínky? Pište, prosím, sem.

11.1.2018
  • Druhá část třicáté druhé kapitoly InterregnaImortálové

9. února 2017 v 22:55 | Keavy
A Týden s nemrtvými pokračuje dál. Tentokráte jsem se vrhla na Imortály.

Imortálové jsou osoby velice podobné tansel, tedy až na to, že kdysi bývali lidmi. Neexistuje přesný recept na to, jak někoho takového můžete vyrobit, povětšinou ani nikdo neví, jak přesně se to stalo. Většinou tomu však předchází nějaké zatracení, spousta obskurní magie, nebo něco na ten způsob. Osoba se pak stává imortálem po své smrti - démonickým stvořením, které nestárne, ani se nijak nemění, a má úžasné schopnosti, víceméně srovnatelné s tansel.
Imortálem se může stát každý, kromě čistých ras (tansel, aerin), které ono prokletí nedokáže přebít. Říká se, že po tansely a aeriny je to společně s nokturnály ta nejčistší rasa, jaká se na ostrově nachází - údajně se svým zatracením oprostili od hříchů.

Opět, jak už to u těchhle speciálních ras bývá, v příběhu se jich moc nenachází a když už, mají nějaký speciální úkol. Mimo jiné z nich obvykle (kromě jedné) také neobsazuji do hlavních rolí. Pokud máte chuť, můžete se zamyslet nad tím, kdo ty řadové i ta jedna hlavní postava jsou, v současném příběhu se alespoň jedna vyskytuje :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama