Obrázek nad kapitolou odkazuje na obsah povídky.
Kdo by chtěl sledovat moji aktivitu, může navštíit i můj druhý blog.
Máte nějaké připomínky? Pište, prosím, sem.

11.1.2018
  • Druhá část třicáté druhé kapitoly InterregnaTýdenní update 2

31. ledna 2017 v 14:59 |  Zápisník
Tenhle týden byl takový zlý, nějak jsem se k blogu vůbec nedostala, za což se vysoce omlouvám. Ale znáte to, zkouškové je prostě peklo, zvlášť, když se vám moc nedaří. Každopádně tyhle články mě sem aspoň čas od času dostanou a já aspoň něco napíšu, takže tu není zase tak mrtvo ^_^
Tak, konec hlášení. A teď co na vás v tomhle updatu čeká:
  • Nové články
  • Menu
  • Odkazy
  • Příběhy ze zákulisí
  • Anketa
Jdeme na věc!Nové články
V sekci obyvatelstva přibyl článek o Faténech. Nic moc, ale něco přece.

Menu
Aktualizovala jsem horní novinkové okénko. Musím přiznat, že se tu sice neobjevují novinky tak často, ale stále víc, než je obvyklé (za leden jsem napsala pětkrát víc článků než za celý loňský rok! xD ) a kdybych to měla aktualizovat po každém článku, tak se z toho zblázním. Prozatím tady tedy budou jako informační médium fungovat týdenní updaty a až skončí údržba blogu a najedu zase zpátky na povídkaření, vrátím se k hornímu okénku.
Revitalizace se dočkalo i postranní menu - už sice není tak okousané, ale nápisy jsou docela velké, takže se mi nelíbí. No, s tím třeba taky časem něcu udělám. xD
Každopádně odkaz "Autorka" už byl také zařazen pod informace o blogu a neměl svoje vlastní okénko. Zvažovala jsem, že přece jenom udělám nějaký osobní profil, aby to jenom neodkazovalo na ten můj druhý blog :)

Odkazy
Všechny by měly být konečně zprovozněny. Doufám. :D

Příběhy ze zákulisí
Zeptala jsem se kamaráda, jestli by uvítal nějaké podrobnosti o tom, jak Letopisy vznikaly a vznikají. Vypadal, že ho to docela zajímá, a tak jsem se rozhodla, že to zkusím. Rozcestník spolu s kolonkou v menu se tu už objevil a tak se kromě přibývajících popisků můžete i těšit na nějaké obrázky, nebo hudební doprovod.

Anketa
A jako poslední tu mám výsledky ankety.
Světe div se, anketu vyhráává... Interrgenum!
Bylo to dost natěsno, ale Interregnum o jeden hlas vyhrálo nad těmi ostatními. Nu a vy, co jste hlasovali pro ty, co prohrály - nezoufejte, po Interregnu se tu objeví jedno z toho.
Musím se přiznat, že mě výsledky docela překvapily. Ze začátku totiž mělo Interregnum nejmenší počet hlasů a pak to nějak naskočilo xD Každopádně s touhle výhrou se váže jedno moje prokletí, tedy to, že kapitoly prostě budou přibývat pomalililinku. Už jsem na to upozorňovala, ale bohužel, je to tak, nejde mi to moc od ruky a navíc se to stalo natolik osobní záležitostí, že na psaní prostě musím mít nejenom chuť a den, ale prostě i správnou konstelaci hvězd, puntíkatý úplněk a zastavené hodiny.
Mám ale nápad na jednu kraťoučkou povídku, kterou jsem díky svému tématickému zaměření chtěla napsat před Vánoci (ha, ha, ha xDDD ), takže počas čekání se tu objeví třeba ta :) Taky jsem objevila, že mi tu visí rozepsaná povídka Kámen Amberu, která by si taky docela zasloužila dopsat, ať tu tak nevisí xD
No a aby toho nebylo málo - vyhlašují druhou etapu údržby blogu - tentokrát potrvá do konce února. Za tu dobu mi už skončí zkouškové a třeba stihnu napsat pokračování :)Další týdenní update se asi opět trochu zpozdí - příští týden mám ze začátku dvě zkoušky a tudíž se budu potřebovat věnovat převážně jim spíš než blogu... Tudíž bych předpokládala, že bude za týden 8. 2. 2017.
Dopředu nemůžu s jistotou říct, co se tu objeví, ale chtěla bych přidat bannery aspoň k části Královny moří a zaměřit se na doplnění postav z Interregna, abych to měla celé hezky hotové, než zase začnou přibývat kapitoly.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 LM | E-mail | Web | 4. února 2017 v 19:37 | Reagovat

Pekne sa ti to tu rozrastá :)

2 Keavy | Web | 6. února 2017 v 21:28 | Reagovat

[1]: Snažím se, zvlášť když jsem zjistila, že mi sem čas od času někdo zavítá :-D Až skončí zkouškový, začnu snad zase nějak psát, aby se tu objevovaly i kapitolky :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama