Obrázek nad kapitolou odkazuje na obsah povídky.
Kdo by chtěl sledovat moji aktivitu, může navštíit i můj druhý blog.
Máte nějaké připomínky? Pište, prosím, sem.

11.1.2018
  • Druhá část třicáté druhé kapitoly InterregnaTýdenní update 1

22. ledna 2017 v 15:02 |  Zápisník
Tak jsem se nějak rozhodla, že z časových důvodů budu nějakou dobu dělat na konci týdne shrnutí, sbych to všechno pokaždé nevypisovala nahoru... (já vím, proto to tam je, ale znáte, zkoušky a nutkavý pocit toho, že byste se měli učit...)
Zatím to, co přibývá, není až tak čtitelné, ale na stranu druhou, něco málo tu je, namísto toho, aby tu až do skončení ankety bylo naprosto mrtvo, pusto a prázddno. A taky se to třeba někomu bude hodit, když bude zvědavý, nebo když si nebude jistý, kam se to v ději zrovna dostal.

A teď už k tomu avizovanému shrnutí:
  • V sekci Obyvatelstvo se objevilo něco málo o pupách (konečně :D ) a bludičkách
  • Přibyly medailonky Rodwika a Antonia (postavy momentálně se vyskytující v Interregnu)
  • Konečně jsem začala psát i něco o samotných zemích - a začala jsem Omnií a Chainem
Ne všechno je propojené s menu, ale to poladím asi až po příští zkoušce, která je začátkem příštího týdne. Promiňte, brzy napravím.

Druhou věcí je to, že jsem konečně dala pryč obrázky z menu. Touž možná před delší dobou, nejsem si úplně jistá... ale jsou pryč. A celkově mi to menu připadá nějaké okousané, takže se asi velmi brzy dočká nějakété opravy. Takže jestli se tu najde někdo, komu v menu něco chybí, může se ozvat a já to třeba napravím :)

A poslední věc, která... ehm... asi není nejzajímavější, ale říkala jsem si, že bych se s ní mohla podělit.
Víte, někdy na začátku září jsem se zmínila o tom, že mám ještě jeden blog. No, je to tak. Není zrovna moc povídkový, spíš se tam objevují věci, které vídám denodenně okolo sebe - tenhle blog jsem tím totiž nechtěla zahlcovat a chtěla ho nechat primárně jen o Lacrii.
Párkát se to přestěhovalo, párkrát jsem to málem zrušila... ale ještě stále to živoří a během loňského roku jsem se tomu věnovala skoro víc, než tomuhle blogu.
No, a tak, kdyby někoho zajímalo, jak vlastně žiju mimo Lacrii, co dělám a tak... tak se může podívat :)
Přidala jsem to jako další položku do menu s názvem "Autorka" - časem to také nějak zminimalizuju, ale tuhle ikonku jsem už našla uloženou ve skrytém zákoutí svého uživatelského účtu, tak jsem ji sem zatím dala takhle velkou a křiklavou.

Tak, toť vše. Další Týdenní update je z technických důvodů posunutý až na 31. ledna, do té doby je tu předběžné varování chaotického objevování se článků O:)

~Mějte se famfárově!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama