Obrázek nad kapitolou odkazuje na obsah povídky.
Kdo by chtěl sledovat moji aktivitu, může navštíit i můj druhý blog.
Máte nějaké připomínky? Pište, prosím, sem.

11.1.2018
  • Druhá část třicáté druhé kapitoly InterregnaBannery!

2. září 2016 v 20:31 |  Zápisník
No, neumřela jsem, byť jsem k tomu za poslední půlrok měla už silně nakročeno... každopádně se momentálně nacházím v hluboké tvůrčí krizi a práce mi nejde od ruky. Navíc začínám asi tři nové projekty (jedno z toho je soukromý ne až tak povídkový blog, no a potom ty další dvě věci jsou psací...), věnuju se škole, práci, tanci a začínám jezdit do bitev. Je toho hodně.
Navíc začínám mít problém s Lacrií jako takovou - mám strašně moc plánů a nápadů, ale brzdí mě rozepsané Interregnum a celková překombinovanost tohohle světa. Nevím, jestli to tak připadá i občasným čtenářům, ale... no, mně tak trochu ano...

Každopádně, žiju a při životě se to budu snažit udržovat i tady, budu se snažit psát rychleji, aby tady články nepřibývaly rychlostí jeden za půl roku... ale nic moc neslibuju. Jenom doufám, že až dopíšu Interregnum a vrhnu se na něco nového, půjde to rychleji, přece jenom, u téhle věci jsem strávila... no, snad čtyři roky.

Ale teď k věci.
Asi to nikoho nezajímá, ale... já se nakonec dokopala k vytvoření bannerů! Nebo aspoň něčeho podobného.
Proč? Má to nekolik výhod:
  • Přehlednost - ode dneška už nebudu psát do nadpisu, o kapitolu které povídky se jedná, protože je to vidět hezky na obrázku pod nadpisem. Takže název je teď o dost kratší.
  • Odkazy. Každý ten banner je odkaz, který vás po kliknutí automaticky přesměruje na stránku s výčtem kapitol dané povídky. Takže když třeba (nedej bože) začnete od začátku číst Královnu moří, nemusíte se už pracně proklikávat přes menu atd. atd., stačí prostě klinkout na obrázek.
  • A za třetí... prostě obrázky!! :D
Zatím jsem bannery přidala k druhé části Interregna. Jde to trošku pomalu a je to otravné, takže jsem to neudělala všechno naráz, ale slibuju, že brzo to napravím.

Taky plánuju odsud odebrat obrázky ze záhlaví a z menu. Jinak nevím jak vám, ale mně design stránky vyhovuje, takže zůstanu akorát u občasného měnění pozadí podle toho, kde zrovna v ději poslední povídky budeme.

A jako poslední - asi sem přidám odkaz na onen svůj soukromý blog, pokud by někoho zajímalo o mně vědět ještě něco dalšího, ne jenom vidět moji příšernou pseudotvorbu.

Tak, toť vše! Mějte se krásně~
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 LM | E-mail | Web | 1. ledna 2017 v 20:31 | Reagovat

Podľa môjho skromného názoru to tu máš pekné a myslím si, že stávajúci príbeh nemusí byť nevyhnutne prekážkou pre iné projekty :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama