Obrázek nad kapitolou odkazuje na obsah povídky.
Kdo by chtěl sledovat moji aktivitu, může navštíit i můj druhý blog.
Máte nějaké připomínky? Pište, prosím, sem.

30.3.2018
Blog pozastaven.
(Předpokládaná doba návratu - prázdniny 2018)Březen 2013

(Pandemonium) Kapitola šestá

31. března 2013 v 15:57
"Magie?!" rozesmála se Carmen cynicky. Takže shrnuto a podtrženo: bavil se tu s ní plyšový mýval. Právě se snížila teplota v celé jeskyni o nějakou množinu stupňů a ona s Ethanem byli najednou přimražení k zemi. A tenhle mýval tomu říkal magie.
"Děláš si ze mě legraci?" její úsměv přešel z cynismu do vražedně sladké medovitosti, "Kdo tě ovládá, ty technická potvoro?"
Ethan radši zůstal zticha. Když se Carmen dostala do takového stavu, nebylo radno do dalšího dění nějak zasahovat. Pokud se to ovšem nějak zásadně nezvrtlo.

(Pandemonium) Prolog

29. března 2013 v 10:08
A toho si nemusí nikdo všímat xD Jenom jsem si prostě nějak uvědomila... že tu prostě není. :D Takže jsem se vrátila v minulosti a napsala to, co jem kdysi dávno smazala... ale bylo to! xD No, je to trošičku něco jiného, než se tu zatím objevuje, ale ono to bude pokračovat xD

(Pandemonium) Kapitola pátá

26. března 2013 v 17:23
Ozvěna kroků se dutě rozléhala třpytivou jeskyní.
"Ta pověst musí lidi hodně děsit," mínila Carmen, "jinak by tolik cyfaru nenechali jen tak ležet ladem."
"To ne," přikývl Ethan a bedlivě se rozhlížel okolo sebe. "Ale i když je ho tu tolik, doopravdy si nedokážu moc představit, co přesně máme najít."
"To máš pravdu," přikývla Carmen, "zelená, žlutá, modrá, červená... jsou tu všechny obvyklé druhy, ale nic víc nevidím..." Najednou se zarazila.
"Copak je?" Otočil se jejím směrem Ethan.
"Nic, jenom... mám pocit, jakoby nás někdo sledoval," potřásla Carmen hlavou.
"To bude dělat ta pověst," odvětil Ethan prostě, "okolní cyfary jsou jí úplně nasáklé. Zkus to ignorovat a za chvíli ten pocit poleví."
"Snad máš pravdu," pokývala Carmen hlavou. Nijak ji to nevyděsilo, jen neměla ráda, když byl někdo za jejími zády. Možná by si měla dávat větší pozor.

(Pandemonium) Kapitola čtvrtá

22. března 2013 v 23:01
Kyle s nakloněnou hlavou sledoval dveře před sebou.
"Teď jsi nás mohl dostat do problémů, víš?" prskala Misty, když k němu doběhla.
Kyle jen mávl roztržitě rukou a dál si zamyšleně prohlížel stejný výjev.
"Blaku?" otočila se Misty dokola, když si uvědomila, že ji Kyle v bližší době poslouchat ani nebude, "můžeš nás odsud nějak dostat?"
"Pracuju na tom," přikývl Blake a dotknul se několika tlačítek.
"Jsi si jistý, že to pomůže?" otázala se Misty skepticky.
"Ne," odpověděl Blake s výrazem vždyť to je přece jasné, "ale je to zábava."

Bye ^^

9. března 2013 v 13:32 Zápisník
Takže, protože za chvílí mizím, pádím a nestíhám, napíšu jenom ve zkratce, aby byl důvod mojí další nepřítomnosti nějak hezky ovlivnitelný: za chvíli totiž odjíždím směr Kanál a odtamtud dojedu do jednoho nejmenovaého univerzitního městečka, kde strávím nadcházející týden. Sice to tam je civilizované, ale k psaní se nejspíš dostanu jenom prostřednictvím tužky a papíru, takže tu nic nepřibude, což je už asi všem zřejmé :) Takže... asi se tu všichni mějte famfárově, a ti, co sem čas od času zavítají, se mých pisatelských výplodů můžou bát zase někdy příští týden. >:D