Obrázek nad kapitolou odkazuje na obsah povídky.
Kdo by chtěl sledovat moji aktivitu, může navštíit i můj druhý blog.
Máte nějaké připomínky? Pište, prosím, sem.

11.1.2018
  • Druhá část třicáté druhé kapitoly InterregnaOznámení

19. února 2013 v 13:07 |  Zápisník
Já si říkala, že to prostě musím napsat, když už jsem se jednou rozhodla. :D
Původně jsem se tedy chtěla novinek zdržet, protože celý blog měl být vedlejší úložiště, kam budu strkat povídky z tohohle hrnce, protože zrovna tady by mě neuvěřitelně iritovala jejich ztráta a blog mi jako vedlejší úložiště připdal dobrý ^^ A když je tomu tak, nejsou žádné jiné články potřeba. Také jsem si tedy říkala, že bude jednodušší dokopat známé k četbě, ale to je zase z trochu jiného soudku.
Nu, když se vrátíme k věci, tak je celá tahle novinka asi především věnovaná vysvětlení mojí dlouhé nepřítomnosti, což jsem si myslela, že tak nějak vyšumí do vzduchu. Už se po mně ale začalo pár lidí shánět, takže to sem hezky pěkně napíšu.
Já neumřela. Ne, vážně ne. Jenom se nějak začaly blížit Vánoce a já jakožto začínající pletařka měla plné ruce práce s opatřováním (resp. pletením) vánočních dárků a na psaní jsem vůbec neměla čas. No, a ve chvíli, kdy už bylo dopleteno, se objevil časový nátlak, neb jsem se rozhodla zapojit se do Dračího Řádu a tentokrát jsem už zase nedokázala vysypat z rukávu nějakou kompletně napsanou povídku, která by mohla splňovat zadaná kritéria. Takže jsem veškerý čas naplno věnovala psaní této věci střídavě se školou, která také začínala prudce nabírat na obrátkách. Během Vánoc jsem tuhle škaredinu konečně dopsala, ale byla jsem vyždímaná natolik, že jsem se nedokázala přinutit do výroby něčeho dalšího a místo toho jsem jenom četla a sledovala filmy, což vedlo k dalším nápadům, které jsem začala hned po skončení prázdnin realizovat a sotva jsem je dokončila, klepal mi na rameno kamarád, že by si ode mě zase něco přečetl, ale poslední věc, kterou ode mě viděl, byla na blogu přidaná v prosinci. A teprve v tuhle chvíli mi tak nějak došlo, že je únor a Letopisy poněkud leží ladem. Docela jsem se zděsila, věříte? :D
No, a teď se vracím. To jsme všichni nadšení, že? :D Mně osobně spadl kámen ze srdce, protože bych na tohle svoje dítko nechtěla jen tak zapomenout, rozhodně ne ve chvíli, kdy se zhruba tři čtvrtiny mojí tvorby týkají (nebo týkaly) tohohle světa.
Tak to by snad bylo vše k vysvětlení, už mě nějak víc nenapadá, co napsat. Teď bych asi přešla k druhému bodu, a to je stručný přehled toho, co teď chystám.
Jestli se tu náhodou mihne někdo, kdo se stal velkým fanouškem Interregna, tak mu asi budu muset s lítostí oznámit, že bude muset ještě nějakou dobu posečkat; rozhodla jsem se totiž, že věnuji větší úsilí Pandemoniu, jednak protože na něm nemůžu snad už nic zkazit víc, než už jsem zkazila, jednak protože má mnohem kratší kapitoly. Ale ani tak se moc neradujte (pokud by se někdo takový našel), jak celý příběh dlouho ležel ladem, nějak se v něm nemůžu zorientovat. Ale to se rychle spraví, přemýšlím nad tím. Další kapitola... no, začala jsem ji už psát a doufám, že ji nějak brzo dokončím takže to snad přeci jenom nebude tak dlouhé.
Také jsem začala pracovat na nějakých popisch postav, které se v Pandemoniu objevují, takže snad budou přibývat alespoň nějaké takovéhle články, když už ne kapitoly. Chtěla jsem i trochu rozšířit informace, co už tady na blogu jsou, ale podařilo se mi zahrabat papír, kde jsem to měla napsané, takže nejdřív asi budu muset pořádně hledat. :D
No a jako poslední jsem chtěla napsat velmi důležitou zprávu, i když nevím, jestli ji tady slečna, které se to týká, nalezne. No, zahrajeme si na schovávanou a uvidíme. :) Ale to už zase odbíhám, že? No dobře, zkrátka a jednoduše, C.V.O.K. mi do posledního komentáře napsala, jestli by se mnou nemohla udělat interview. No. Ehm. Když o to stojíš :D Nemám nic proti, jenom mě to silně překvapuje, přece jenom si nemyslím, že by moje tvorba byla nějaká hvězdná, ale tak proč ne ^^ Um... a děkuji, to musím také zmínit :) vlastně jsi úplně první čtenář, co se sem dostal tak nějak sám od sebe a ještě pořád to tu čte. Takže... díky :))
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 C.V.O.K. | 24. února 2013 v 15:49 | Reagovat

Vitaj späť! :)
Novinky o tvojom návrate ma potešili, ani si nevieš predstaviť ako veľmi. Síce som trošku sklamaná pretože Interregnum je moja srdcová záležitosť a pozastavenie nie je to, čo by som si od teba želala počuť, no mám neskutočne rada aj Pandemonium, takže si zatvorím ústa a budem sa tešiť, že od teba pribudne ASPOŇ NIEČO. To je vždy lepšie ako nič nie? Takže :) Ešte raz: som rada že si sa vrátila a teším sa na tvoju ďalšiu tvorbu. ;)
Schovávačka mi nikdy nešla... Ale toto sa prehliadnuť nedalo :D Takže YEAAAAH! Možno ešte nie si hviezda... Ale ak budeš pokračovať ako si počínaš doteraz, raz z teba určite bude ;) Ver mi, mám an to čuch. V každom príííípade :D Je mi cťou že ťa budem môcť hostiť v horúcom kresle a moja prvá otázka je: ako by som ťa teda mohla skontaktovať?
Mohla by som ťa poprosiť o e-mail? Alebo skype? Nedávno som založila aj blogový facebook takže... Vyber si štýl komunikácie a povedz si čas, kedy by som ťa teda mohla zastihnúť :)
S prianím pekného dňa
Cvočka

2 Kiwie | E-mail | 25. února 2013 v 21:18 | Reagovat

No, myslím, že mail to u mě po všech stránkách jistí :) Obvykle bývám až k večeru, tak po osmé hodině, protože dřív to tak nějak vesměs nestíhám :( A... um... chtěla jsem se omluvit za případnou absenci mojí přítomnosti nadcházející týden, všichni se rozhodli, že do něj nacpou spousty písemek, takže nevím, jak moc budu do pátku stíhat se sem přihlásit :(

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama