Obrázek nad kapitolou odkazuje na obsah povídky.
Kdo by chtěl sledovat moji aktivitu, může navštíit i můj druhý blog.
Máte nějaké připomínky? Pište, prosím, sem.

30.3.2018
Blog pozastaven.
(Předpokládaná doba návratu - prázdniny 2018)Únor 2013

(Pandemonium) Kapitola třetí

20. února 2013 v 10:32
Blake byl zvědavý, jestli se dostaví dřív Misty nebo Carmen. Dokonce byl i ochotný se s Kylem vsadit, oba by však jednohlasně sázeli zrovna na Misty. Také, že se objevila dřív.
"Nazdar!" Objal ji okolo ramen přesně tak, jak bylo jeho zvykem.
"Jestli jste mě od mojí činnosti vytáhli zbytečně," varovala ho Místy přísně.
"Ne, ne, neboj," chlácholil ji hned Blake s rošťáckým úsměvem, "kdybychom tě odtamtud vytáhli jen tak, myslíš, že bychom se zavřeli do tohohle přístěnku?"
Misty si s pozvednutým obočím prohlédla několik košťat opřených o stěny a pár kbelíku stojících dnem vzhůru na podlaze. Přístěnek byl tentokrát poměrně vyklizený.

Oznámení

19. února 2013 v 13:07 Zápisník
Já si říkala, že to prostě musím napsat, když už jsem se jednou rozhodla. :D
Původně jsem se tedy chtěla novinek zdržet, protože celý blog měl být vedlejší úložiště, kam budu strkat povídky z tohohle hrnce, protože zrovna tady by mě neuvěřitelně iritovala jejich ztráta a blog mi jako vedlejší úložiště připdal dobrý ^^ A když je tomu tak, nejsou žádné jiné články potřeba. Také jsem si tedy říkala, že bude jednodušší dokopat známé k četbě, ale to je zase z trochu jiného soudku.
Nu, když se vrátíme k věci, tak je celá tahle novinka asi především věnovaná vysvětlení mojí dlouhé nepřítomnosti, což jsem si myslela, že tak nějak vyšumí do vzduchu. Už se po mně ale začalo pár lidí shánět, takže to sem hezky pěkně napíšu.
Já neumřela. Ne, vážně ne. Jenom se nějak začaly blížit Vánoce a já jakožto začínající pletařka měla plné ruce práce s opatřováním (resp. pletením) vánočních dárků a na psaní jsem vůbec neměla čas. No, a ve chvíli, kdy už bylo dopleteno, se objevil časový nátlak, neb jsem se rozhodla zapojit se do Dračího Řádu a tentokrát jsem už zase nedokázala vysypat z rukávu nějakou kompletně napsanou povídku, která by mohla splňovat zadaná kritéria. Takže jsem veškerý čas naplno věnovala psaní této věci střídavě se školou, která také začínala prudce nabírat na obrátkách. Během Vánoc jsem tuhle škaredinu konečně dopsala, ale byla jsem vyždímaná natolik, že jsem se nedokázala přinutit do výroby něčeho dalšího a místo toho jsem jenom četla a sledovala filmy, což vedlo k dalším nápadům, které jsem začala hned po skončení prázdnin realizovat a sotva jsem je dokončila, klepal mi na rameno kamarád, že by si ode mě zase něco přečetl, ale poslední věc, kterou ode mě viděl, byla na blogu přidaná v prosinci. A teprve v tuhle chvíli mi tak nějak došlo, že je únor a Letopisy poněkud leží ladem. Docela jsem se zděsila, věříte? :D
No, a teď se vracím. To jsme všichni nadšení, že? :D Mně osobně spadl kámen ze srdce, protože bych na tohle svoje dítko nechtěla jen tak zapomenout, rozhodně ne ve chvíli, kdy se zhruba tři čtvrtiny mojí tvorby týkají (nebo týkaly) tohohle světa.
Tak to by snad bylo vše k vysvětlení, už mě nějak víc nenapadá, co napsat. Teď bych asi přešla k druhému bodu, a to je stručný přehled toho, co teď chystám.
Jestli se tu náhodou mihne někdo, kdo se stal velkým fanouškem Interregna, tak mu asi budu muset s lítostí oznámit, že bude muset ještě nějakou dobu posečkat; rozhodla jsem se totiž, že věnuji větší úsilí Pandemoniu, jednak protože na něm nemůžu snad už nic zkazit víc, než už jsem zkazila, jednak protože má mnohem kratší kapitoly. Ale ani tak se moc neradujte (pokud by se někdo takový našel), jak celý příběh dlouho ležel ladem, nějak se v něm nemůžu zorientovat. Ale to se rychle spraví, přemýšlím nad tím. Další kapitola... no, začala jsem ji už psát a doufám, že ji nějak brzo dokončím takže to snad přeci jenom nebude tak dlouhé.
Také jsem začala pracovat na nějakých popisch postav, které se v Pandemoniu objevují, takže snad budou přibývat alespoň nějaké takovéhle články, když už ne kapitoly. Chtěla jsem i trochu rozšířit informace, co už tady na blogu jsou, ale podařilo se mi zahrabat papír, kde jsem to měla napsané, takže nejdřív asi budu muset pořádně hledat. :D
No a jako poslední jsem chtěla napsat velmi důležitou zprávu, i když nevím, jestli ji tady slečna, které se to týká, nalezne. No, zahrajeme si na schovávanou a uvidíme. :) Ale to už zase odbíhám, že? No dobře, zkrátka a jednoduše, C.V.O.K. mi do posledního komentáře napsala, jestli by se mnou nemohla udělat interview. No. Ehm. Když o to stojíš :D Nemám nic proti, jenom mě to silně překvapuje, přece jenom si nemyslím, že by moje tvorba byla nějaká hvězdná, ale tak proč ne ^^ Um... a děkuji, to musím také zmínit :) vlastně jsi úplně první čtenář, co se sem dostal tak nějak sám od sebe a ještě pořád to tu čte. Takže... díky :))