Obrázek nad kapitolou odkazuje na obsah povídky.
Kdo by chtěl sledovat moji aktivitu, může navštíit i můj druhý blog.
Máte nějaké připomínky? Pište, prosím, sem.

30.3.2018
Blog pozastaven.
(Předpokládaná doba návratu - prázdniny 2018)Layla

4. září 2012 v 18:29
Jméno: Layla
Pohlaví: Žena
Rasa: Člověk
Věk: 14 let
Výška: 160 cm
Barva očí: Hnědá
Barva vlasů: Špinavě blond
Datum narození: 2288
Místo narození: ?
Výskyt:
Jedna z hlavních postav Putování za svobodouLayla je mladá žoviální dáma bez vzpomínek na rané dětství. Vyrůstala v přírodě, takže k ní má silný vztah, ale jednou by se ráda dostala do kolejí úplně normálního života. Po drtivou většinu času ji doprovází vlkodlačice Rory, která je po celý její život její jediná rodina.


Povaha:
Layla je veselá a kamrádská, mluví někdy až přespříliš hlasitě a má pořád hlad. I přes její věk je schopná se o sebe sama postarat celkem jakýmkoliv způsobem a bez větších problémů. Poživotě v přírodě je celkem bojovná a je složité ji něčím vylekat.

Vzhled:
Zatím není až moc vysoká, ale předpokládá se, že vyroste. Nosí nakrátko střižené vlasy, protože dlouhé jsou moc nepohodlné a i to, co má na hlavě, si zavazuje mašlí jako čalenkou, aby jí ani náhodou nic nepřekáželo. Má hnědé oči a červené tváře, o kterých čas od času tvrdí, že je to jediné, co na světě ještě zůstalo barevné.
Jako oblečení nosí většinou to, co si dokázala nějakým způsobem opatřit a není to až tak moc nepohodlné. Většinou se jedná o staré vytahané svetry nebo jiné oblečení ukradené původním majitelům a poté upravené, aby z ní nespadlo.

Příběh:
*na vlastní nebezpečí - je tady jistá možnost popsání zápletky nebo jejího konce*

Layla si nepamatuje svoji minulost jako ostatní. Veškeré její vzpomínky začínají v šesti letech, kdy se jí ujala vlčice Rory, se kterou strávila další roky. Zhruba dva roky před začátkem Královny moří se nachomýtnou u města, ze kterého mizí děti. Obě se správně domnívají, že za tím někdo stojí, a tak je hledají, dokud je stopy nezavedou k organizaci Spectatores Eoris. Tyhle průzkumy však neprobíhají úplně hladce a lidé je obě spatří a za domnělé únosce začnou považovat Rory.
V době, kdy se obyvatelé obce vydají je najít a zneškodnit, potkávají obě Keshu a společně s ním se jdou podívat do míst, kde ona záhadná organizace sídlí. Při tomto dobrodružství potkají i Lessie a Paddyho a společně se jim podaří Rory od podezření částečně očistit.
Poté je všichni opustí, ale Layla je zvědavá, kam mají vlastně namířeno, a tak je sleduje, čímž jim v jednu chvíli zachrání život před Glippem. Pak je už neopustí a vydává se s nimi najít Reg.
Když dorazí do Kaltmerigu, sežene Glippovi nové tělo, do které by mohla jeho ducha umístit, aby nemusel být uvězněný v klíčence na mobil.
S Lessie a ostatními zůstane až do závěrečného střetnutí s Granou.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Kuromaru-dono | 4. září 2012 v 23:28 | Reagovat

Layla je borka! :D Fakt skvělá postava jedna z mejch oblíbenejch :)

2 Kiwie | 9. září 2012 v 22:15 | Reagovat

Děkuju, že se zamlouvá, jinak bych si to vzala k srdci, neb nebýt ní, nikdy to nedopíšu. :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama