Obrázek nad kapitolou odkazuje na obsah povídky.
Kdo by chtěl sledovat moji aktivitu, může navštíit i můj druhý blog.
Máte nějaké připomínky? Pište, prosím, sem.

30.3.2018
Blog pozastaven.
(Předpokládaná doba návratu - prázdniny 2018)Cillian Telmark

16. září 2012 v 20:05 | Keavy
Jméno: Cillian Telmark
Pohlaví: Muž
Rasa: Člověk
Věk: 16 let
Výška: 185 cm
Zaměstnání: Kovář
Barva očí: Zelená
Barva vlasů: Zrzavohnědá
Datum narození: 13. 8. 12 př. l.
Místo narození: Omnie, Baranea (později nazvaná Barand)
Výskyt:
Hlavní protagonista InterregnaMladík s neznámou historií, podivnými schopnostmi a znalostmi, které obvykle nikdo jiný nemá. Díky jeho klidné a přátelské povaze společně s vybranými způsoby je miláčkem všech žen v okolí, byť ho to zase tak moc nezajímá...

Povaha:
Na první pohled na mnohé lidi může působit jako sukničkář, má vybrané způsoby, na které se spousta slečen obvykle okamžitě chytí. Je velmi flegmatický a proto je obtížné jej rozzlobit. Když se to však někomu podaří, je velmi obtížné jej zase udobřit. Má smysl pro humor, který může být někdy mírně ironický - velmi často mívá různé poznámky na Ceanag, která je momentálně jeho největším bodem zájmu. Dokud žil v Baranee, pracoval jako kovář, ale ve své prapodstatě je to poměrně renesanční člověk. Jeho umělecké sklony doprovází empatie a citlivost, které někdy můžou v jeho případě vést k depresím.
Ze začátku je také hodně lehkomyslný, bere život na lehkou váhu a jako cíl pro různé utahování obzvláště pro inteligentnější osoby byl obvykle on. Ve chvíli, kdy vša vkročil do Chainských lesů, jeho charakter se začal pozvolna měnit.


Vzhled:
Cillian je vysoký a štíhlý, ale není zase žádné tintítko; přece jenom, je to kovář. Má hnědozrzavé vlnité vlasy, které nosí upravené podle poslední módy - většinou delší, alespoň na jedné straně. Působí pořád rozcuchaně a tak trochu právě-jsem-se-probudil dojmem. Má zelené oči a sotva rozeznatelné pihy na obličeji.


Příběh:

*na vlastní nebezpečí - je tady jistá možnost popsání zápletky nebo jejího konce*
Cillian od svých čtrnáct žije v Baranee se svojí kamarádkou Zielou, jejím strýcem a svým otcem, na kterého si však nedokáže vzpomenout.
Jednoho dne pomůže princezně utéct z města a slíbí jí, že ji doprovodí na její cestě. Během toho ji však unesou piráti a tak ji se svou novou známou Ceanag vydává zachránit. Všichni potom dále míří do města zaříkávačů, které pomohou uchránit před útokem nemrtvých, vedeným dvěma nekromanty, Kellym a Lochiem.
Z města zaříkávačů se s Ceanag a Juditou vydává do Elsímu. Po cestě se díky kouzlům Chainu začíná měnit jeho povaha, díky čemuž se postupně sbližuje s Ceanag. Když Ceanag musí pokračovat z Elsímu ve své cestě do Coemyry, hned jí slíbí, že ji doprovodí.
Během další cesty si stihne vypěstovat silné antipatie k budoucímu vrchnímu knězi Míjů, který plánuje, že si jednoho dne Ceanag vezme. Také moc nevěří Ceanaginu známému Antoniovi, který je nakonec od sebe všechny uprostřed Chainu oddělí.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama