Obrázek nad kapitolou odkazuje na obsah povídky.
Kdo by chtěl sledovat moji aktivitu, může navštíit i můj druhý blog.
Máte nějaké připomínky? Pište, prosím, sem.

30.3.2018
Blog pozastaven.
(Předpokládaná doba návratu - prázdniny 2018)Paddy Cromwell

3. srpna 2012 v 23:12
Jméno: Paddy Cromwell
Pohlaví: Muž
Rasa: Člověk
Věk: 18 let
Výška: 182 cm
Barva očí: Hnědá
Barva vlasů: Hnědá
Datum narození: 14. 1. 2284
Místo narození: Omnie, provincie Tunelite, Glomera
Výskyt:
Jedna z hlavních postav v Putování za svobodou.
Paddy je Lessiin kamarád už odmalička. Nikdy moc nestál o rozruchy a jeho největším snem bylo nastoupit na univerzitu. Už od malička je však tajně zamilovaný do Reg a ve chvíli, kdy zmizela, odsunul veškeré svoje sny stranou a začal ji hledat.

Povaha:
Je poměrně veselý a často poněkud nesmělý; ještě stále si vlastně není jistý, co přesně od života očekává. Je dost chytrý, když už nic jiného, tak aspoň na poměry "zapadákova", ve kterém žije. Ze začátku je po většinu času tichý, obzvlášť před hlučnou Reg, kterou popravdě řečeno ve skrytu duše silně obdivuje, ale obvykle ve společnosti s Lessie je stále ten upovídanější. Je velmi zručný a s oblibou vyřezává různé figurky ze dřeva, které mu Reg často a s podobnou oblibou bere.

Vzhled:
Průměrně vysoký se spíše hubenější postavou, ačkoliv jako jeden z nejlepších studentů učitele bojových umění Sikky nabral nějakou svalovou hmotu. Hnědé vlasy nosí dlouhé natolik, aby byly vždycky střapaté a pokud možno rozcuhcané, ale zase ne natolik, aby se daly nějak upravit nebo zpacifikovat. Má hnědé oči, což se nTeře zase tak moc často nevyskytuje.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama