Obrázek nad kapitolou odkazuje na obsah povídky.
Kdo by chtěl sledovat moji aktivitu, může navštíit i můj druhý blog.
Máte nějaké připomínky? Pište, prosím, sem.

30.3.2018
Blog pozastaven.
(Předpokládaná doba návratu - prázdniny 2018)Kesha Mond

3. srpna 2012 v 23:12
Jméno: Kesha Mond (používá pseudonym Cedric Colvin)
Pohlaví: Muž
Rasa: Člověk
Věk: 19 let
Výška: 178 cm
Barva očí: Tmavě modrá
Barva vlasů: Černá
Datum narození: 14. 9. 2283
Místo narození: Omnie, provincie Chain, Mistyrid
Výskyt:
Jedna z hlavních postav Putování za svobodou doprovázející Lessie.
V příběhu Přízraky z pouště se přímo neobjevuje, v 7. kapitole je však zmíněná jeho kniha. Stejně tak se objevuje jeho kniha i v 10. kapitole Počátku, která přímo odkazuje na Královnu moří.Kesha je slavný spisovatel, používající pseudonym Cerdic Colvin. Na svůj celkem nízký věk zažil spoustu všmožných dobrodružství, ve kterých se dosti vyžívá už jen proto, aby našel inspiraci pro své příběhy, které bývají pokaždé trhákem. Jakožto umělec má poněkud labilní povahu a mění se téměř jako jarní počasí. Silně lpí na Lessie, ačkoliv to nedává tak strašně moc najevo.


Povaha:
Patří spíš k těm zasmušilejším typům, které mají tendence často propadat depresím, i když se snaží nedávat to najevo. Má dobrodružnou povahu, rád cestuje po Omnii a odhaluje různá nebezpečí, kterých se za dobu po Druhé apokalypse na ostrově vyrojila spousta. Povětšinu času je klidný a tichý, velmi nerad zvyšuje na kohokoliv hlas. Trvá na tom, že je samostnatný, ale stále hledá osobu, která mu bude nějakým způsobem rozumět, a na které je pak schopný stát se doslova závislý.

Vzhled:
Jako každý Chaiňan má ikonicky tmavě modré oči, bledou pleť a černé vlasy, které nosí obvykle přerostlé natolik, že mu ofina padá pořád do očí. Není moc vysoký, ani svalnatý, naopak - jako většina Chaiňanů působí spíš křehkým a porcelánovým dojmem. Jako osoba je poměrně přitažlivá, ale i přesto nemá moc fanynek.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama